PRODEJ

"Hobbíci" JUHI

Hobby-horsing je nový sport z Finska, při kterém děti napodobují jízdu na koni. Přímo na Hluboké v našem ateliéru ručně šijeme a vyrábíme kouzelné "hobbíky" značky JUHI pro tento druh sportu. V galerii si "hobbíky" můžete prohlédnout a zakoupit a nebo navštivte web www.juhi.cz.


KERAMIKA

Máme pro Vás vysoce kvalitní a krásně malovanou keramiku z chráněné dílny Domov Sv. Anežky z Týna nad Vltavou. Hrnečky, džbánky, vázy, podšálky i kompletní čajové a kávové sety si můžete zakoupit v naší galerii.


ČOKOLÁDA a OŘÍŠKOVÉ KRÉMY

Pro mlsné jazýčky máme pravou čokoládu a lahodné oříškové krémy nevyšší kvality, vše vyráběné přímo v jižních Čechách. Přijďte ochutnat naši pravou čokoládu, už nyní víme, že neodoláte.

www.prazirnadrahonice.cz


KÁVA

Spolupracujeme se sociálním podnikem, chráněnou dílnou A MANO z Drahonic, kde umí upražit a pro Vás přichystat velmi lahodné směsi zrnkové kávy. V galerii máme na výběr ze 4 druhů včetně kávy bezkofeinové.

www.prazirnadrahonice.cz


JIHOAFRICKÁ VÍNA

Vína z Orange River mají za sebou řadu ocenění, včetně těch mezinárodních a drží si dlouhodobě svůj vysoký standard, nejen na africkém kontinentu, ale i v celosvětovém měřítku.